O kendini anlatır.

Daha fazlasını isteyenlerin vardığı son nokta.
Stil sahibi olanlar, her zaman onlara uyum sağlayacak bir yol arkadaşına ihtiyaç duyarlar. Karşınızda Yeni Passat: En az hayatınız kadar heyecan verici ve stil sahibi. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar esnek. Yeni Passat, size sadece sportif bir görünüm değil, olağanüstü bir fonksiyonellik de sunuyor.


Göründüğünden çok daha fazlası.
Dikkatleri üzerine toplayan ön tasarımı ve benzersiz bir görünüme sahip radyatör ızgarası, Yeni Passat’ın size göründüğünden çok daha fazlasını sunduğunun en büyük kanıtı. Yeni Passat, size yarı otonom sürüş asistanı “Travel Assist” gibi yenilikçi teknolojileri de sunuyor. Böylece aileniz, arkadaşlarınız ve hatta işinizin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor.


Birinci sınıf yolculuk şimdi başlıyor.
Yeni Passat sadece sizi değil, ailenizdeki herkesi etkisi altına alacak ve yolculuklar her zamankinden daha keyifli olacak. Yeni Passat'ın Elegance donanım seviyesinde; standart olarak sunulan 14 yöne elektrikli ayarlanabilir masaj fonksiyonuna sahip ergoComfort koltuklar, isteğe bağlı olarak sunulan dijital gösterge paneli “Active Info Display”, “Discover Pro” Radyo ve Navigasyon sistemi gibi birçok donanım sizi bekliyor.


Görmek istediğiniz gibi.
Yeni Passat'ta bulunan yeni nesil Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ile alıştığınız ne varsa hepsini unutun. Bu gösterge panelinden yalnızca hız, motor devri ve yakıt tüketimi bilgilerini değil, çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Otomobilinizle ilgili tüm önemli verileri, uyarıları, dinlediğiniz müziği ve navigasyon hedefinizi yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtabilir ve beş farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz.