Modern zaman klasiği.

Daha fazlasını isteyenlerin vardığı son nokta.
Stil sahibi olanlar, her zaman onlara uyum sağlayacak bir yol arkadaşına ihtiyaç duyarlar. Karşınızda Yeni Passat Variant: En az hayatınız kadar heyecan verici ve stil sahibi. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar esnek. Yeni Passat, size sadece sportif bir görünüm değil, olağanüstü bir fonksiyonellik de sunuyor.


Göründüğünden çok daha fazlası.
Dikkatleri üzerine toplayan ön tasarımı ve benzersiz bir görünüme sahip radyatör ızgarası, Yeni Passat’ın size göründüğünden çok daha fazlasını sunduğunun en büyük kanıtı. Yeni Passat Variant, size yarı otonom sürüş asistanı “Travel Assist” gibi yenilikçi teknolojileri de sunuyor. Böylece aileniz, arkadaşlarınız ve hatta işinizin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor.


Birinci sınıf yolculuk şimdi başlıyor.
Yeni Passat Variant sadece sizi değil, ailenizdeki herkesi etkisi altına alacak ve yolculuklar her zamankinden daha keyifli olacak. Yeni Passat'ın Elegance donanım seviyesinde; standart olarak sunulan 14 yöne elektrikli ayarlanabilir masaj fonksiyonuna sahip ergoComfort koltuklar, isteğe bağlı olarak sunulan dijital gösterge paneli “Active Info Display”, “Discover Pro” Radyo ve Navigasyon sistemi gibi birçok donanım sizi bekliyor.


Tüm kapılar sizin için açılsın.
Önünüzde açılacak bir kapı hayatınızda birçok şeyi değiştirebilir. Yanınızda olmasını istediğiniz ne varsa mutlaka bir yer bulabileceğiniz 650 litrelik bagaj hacmi ile yolculuklarınız öncesi hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız. Elleriniz dolu aracınıza doğru ilerlerken bir taraftan da bagajınızı nasıl açacağınızı düşünmenize gerek yok.